Všechny komentáře k článku:Sony bude prodávat nové all-in-one desktopy

Snazi se Sony dohnat Apple?

Nevim, nevim. Hodne mi to pri prvnim pohledu pripomina iMac. Samozrejme se to nemuze v zivote vyrovnat, protoze Apple sazi na kombinaci hardwaru, softwaru a stability. Urcite si to sve nadsence najde, ale myslim, ze v CR to tak horke nebude...

Možnosti
3 reakce
poslední 30. 10. 2008 14:37

Mam taky takovy pocit ze SONY se chodi trochu vice inspirovat :) Bylo to uz videt napr. u NB SONY a klavesnice u tohoto PC je jasna design kopie..

 

@Anonymní uživatel: Naprosto souhlasim. Je zřejmé že SONY bude vyrábět takovýchto pc více protože nezabírají tolik místa. Což je pro spoustu lidí důležité

 

taky mam ten názor