Všechny komentáře k článku:Sony bude prodávat nové all-in-one desktopy
Cena
Moc pekne. Konecne neco, co nema tu kvadrovitou bednu dole, a neni to Apple. Ale nevi nekdo nejakou pribliznou cenu?
Cena radši nechtěj vědět. Podobný se prodává u Dellu za 2200 dolaru a to je v usa. Takže tohle bude dobrá pecka od sony
@rehhi: Ja myslím, že víc než Dell to nebude, protože Sony má jisté potíže se ziskem, takže pokud jenom chtějí další málo prodejný produkt (pro svou cenu), tak cena bude vysoká. Ale je to moc pěkný kousek, a dokonce i docela výkonný , až na grafiku.
@drajnam: Takze cena pri dnesnim kurzu dolaru 18,7 Kc za dolar dela 25806Kchttp://www.amazon.com/Sony-VGC-JS190J-20-1-Inch-Dual-Core-Processor/dp/B001F51IP0
@mutant7: Tak to je dost. Srovnávám s notebookem a stolním PC, na podobné úrovni. V každém případě, to má z mého pohledu pár nedotažených věcí, což je docela škoda.
@mutant7: Koukám, že tedy cenou se to snaží SONY přiblížit spíše k notebookům. Zajímavé by bylo, kdyby k této ceně byly nějaké nadstandardní služby (např. 5letá záruka nebo 3letý servis 24h na místě). Jinak si to koupí jen firma, která chce mít opravdu originální design nebo značkové (prestižní) PC na stole svých kancelářských pracovníků.