Všechny komentáře k článku:Sony bude prodávat nové all-in-one desktopy

Re: pocitac

Podle mě bude vhodný tak do kanceláří,pro práci s dokumenty a internetem,ale uvedené komponenty (např.dvoujádrový cpu intel 3Ghz je dosti výkonný)tak uvidíme,ale horší to bude s výměnou komponent (VGA,ventilátory...),velké plus dávám hlavně za skladnost,ale mínus za rozšiřitelnos pc komponent.

Možnosti
1 reakce
poslední 27. 11. 2008 8:07

Takže bude stačit pro víc jak 70% běžných uživatelů :-) Hlavním tahounem pak bude buď cena, nebo originalita designu značky SONY. Ale to musí ohodnotit uživatelé sami.