Všechny komentáře k článku:Sony Ericsson hlásí zpoždění XPERIA X1

Z dílny společnosti Sony Ericsson

jak z dilen SE? xperii dělá HTC

Možnosti
2 reakce
poslední 1. 9. 2008 19:26

Design, úprava prostředí WM6.1 atd je v režiji SE, sestavování přístrojů a technické záležitosti opravdu řeší HTC.

 

@kadlos: Obávám se, že podobně jako v případě MPx220 a Motoroly bude SonyEricsson dodávat pro HTC jenom logo a marketing. OS dodá Microsoft, taskswitcher si nechali napsat u někoho kdo WM umí (tedy ne u SE) na zakázku a HTC dodá kvalitní železo (teda pokud jim u něčeho úzkoprovilového zrovna na chvíli nedojdou slušné součástky a operativně nepoužijí nějaké levnější bláto od sousedů z Číny - viz některé motoroly MPx se žlutým displejem...). Dost možná že HTC jenom čeká na odezvu veřejnosti a že časem samo vydá vlastní brand - vždyť X1 je vlastně širokoúhlý Raphael s horší klávesnicí "do oblouku" a se širším displejem...