Všechny komentáře k článku:Sony Ericsson předvádí své USB modemy MD400 a MD400g
Japak to funguje ?
Asi se musim nekam připojit na nejakýho poskytovatele :? a jestli to správně chápu tak asi na operátora ... ale kolik to tak bude koštovat :?
Dobrý den,určitě se budete muset připojit na nějakého mobilního operátora. Pokud vás zajímá technologie HSPA a podobné, můžete se podívat na http://mobil.idnes.cz/mob_tech.asp?r=mob_tech&c=A051013_201920_mob_tech_dno . Tato technologie by mohla výrazně změnit současné ceny, ale to uvidíme až časem.Přeji hezký den
připojení u operátora za 800 - 900 Kč/měs + pořízení 8000 nebo více to je můj odhad a myslím, že nebude moc daleko od pravdy
@zemanjan@volny.cz: ty jo tak pokud to bude takhle pořizovací cena přes 8000,- a pak ještě měsíčně platit u operátora 700-800,- tak to si velice málo zákazníku pořídí nebudou hold na to mít a já budu mezi nima