Všechny komentáře k článku:Sony předvedl nejtenčí LCD displej na světě

Tenký?!

Proč tak tenký ? k čemu ? kromě machrování... Veru rozdíl CRT/LCD ale když to bude většinu času stát na jednom místě není to jedno ? Pak je tu samozřejmě vzled/image/sexyness , to je tak jediné co mě napadá....

Možnosti