Všechny komentáře k článku:Sony předvedl nejtenčí LCD displej na světě
Jeho váha?
Co znamená váží 12,2, ? KG asi tezko... Diky za vysvetleni
Samozřejmě že to jsou kilogramy, je to 40palcový monitor!!
Ale jo, zdá se, že je to tak. Při tý tloušťce (nebo spíš hubenosti) se vůbec nedivim. A stejnou váhu uvádí i japonská stránka SONY. Nepřekvapilo by mě, kdyby od sebe weby opisovaly chybnou informaci, ale když sem to našel i tam, snad se tomu dá věřit. Mimochodem, tuhle telku dostat do rukou, bude mě jímat hrůza, že zlomim 4.5k dolarů... Ale to sem se u RAZRa bál ze začátku taky (:
Dobrý den,děkuji za upozornění, za hodnotou chybí jednotka kilogramu. Co nejdříve chybu napravíme.Přeji hezký den
@Martin Tichovský: Každej si řekne, že je to celkem velká váha,ale, že je to 40 palcovej monitor tak to je super. Já mám 22 palcovej a váží asi 7 kg.