Všechny komentáře k článku:Sony uvolňuje klávesnici pro PlayStation 3

Kdyby..

..udělali normální klávesnici s podporou ve hrách, tak migruju na konzole (jo a ještě myš). :) Si vemte, životnost 3-5 let, cena rozumná.. akorát ty hry jsou drahé jak prase.. ale i tak, máloco se seká (pokud se tvůrci hry zrovna neflákaj s optimalizací), ke hraní si člověk sedne k slušně velkej LCD telce, do křesílka.. jo, jsou věci, který mi na kompu chybí. :) (ne že by to nešlo s kompem, jen trošku složitějc).

Možnosti