Všechny komentáře k článku:Sony uvolňuje klávesnici pro PlayStation 3

Home

Tahle klávesnice se může dobře hodit k Playstation Home, nedovedu si představit jak jinak tam psát..

Možnosti
2 reakce
poslední 22. 8. 2008 23:51

Myslím si, ýe skvělý další pokrok o PS. Myslím si, že se to hodí i když psaní nebude zrovna ideální, ale aspon dokážete v pohodě něco napsat

 

@rehhi: Myslím, že je to krok vedle. Vždyť k ps se dá připojit pomocí usb klávesnice. To stačí koupit nějákou bluetooth klávesku a člověk ma vystaráno a bude se mu pohodlněji psát..