Všechny komentáře k článku:Sony uvolňuje klávesnici pro PlayStation 3

Dobrý nápad os SONY

Ve hře ti klávesnice nefunguje! Tohle je určený třeba pro psaní nicku nebo chatování přes in-game XMB. Když nevíš, tak mlč a nepiš k ničmu!

Možnosti
6 reakcí
poslední 27. 8. 2008 16:06

jestli to bylo na me, tak je to divny, pze 13z13 lidi souhlasi :D to, ze ve hre klavesnice nefunguje je dalsi dukaz toho, ze SONY ma "dobrý nápad" jen zridka kdy :). taky je nesmysl, aby hned mlcel ten, kdo ma jinej nazor. to by tu za chvili nebyly zadny prispevky, takze diskutuj, kdyz vsechno vis....

 

@Septic: To mělo být když nevíš, tak nepiš k ničemu ( jako nepiš, že je ta klávesnice k ničemu ). A jinak můžeš napsat, že nechápeš, k čemu je dobrá, ale nemusíš hned psát k ničemu! Neberu ti tvůj názor, ale přijde mi zbytečný psát hned negativní verdykt.

 

@koragg: "verdykt" ROFL xD XD

 

@mtmccox: No jedna chyba neukáže toho tolik, jako když druhý odpoví ROFL.

 

@koragg: to vubec nebylo negativni. proste mi tahle micro qwerty klavesnice prijde jako ustrel. jinak na ps 1 a 2 sem stravil tolik casu jako nikdo. neber me jako anti konzolistu, ale tenhle vyrobek je proste imho nesmysl

 

@Septic: na ps1,2 nebyl jedinej důvod (krom napsání nicku) mít klávesnici. Kdyby si měl možnost nějakou dobu mít PS3, zjistil bys, jak moc tuhle věcičku můžeš využít. Chatování, pojmenovávání souborů s fotkami, filmy, muzikou, rychlé psaní zpráv během čekání v lobby než začne další hra např v motorstormu bych to uvítal již mockrát .. no a hlavně v PS3 je plnohodnotný internetový prohlížeč stejně jako na compu a ve spojení s klávesnicí a myší je to docela "k něčemu" ;o)