Všechny komentáře k článku:Sony uvolňuje klávesnici pro PlayStation 3
Dobrý nápad os SONY
Ve hře ti klávesnice nefunguje! Tohle je určený třeba pro psaní nicku nebo chatování přes in-game XMB. Když nevíš, tak mlč a nepiš k ničmu!
jestli to bylo na me, tak je to divny, pze 13z13 lidi souhlasi :D to, ze ve hre klavesnice nefunguje je dalsi dukaz toho, ze SONY ma "dobrý nápad" jen zridka kdy :). taky je nesmysl, aby hned mlcel ten, kdo ma jinej nazor. to by tu za chvili nebyly zadny prispevky, takze diskutuj, kdyz vsechno vis....
@Septic: To mělo být když nevíš, tak nepiš k ničemu ( jako nepiš, že je ta klávesnice k ničemu ). A jinak můžeš napsat, že nechápeš, k čemu je dobrá, ale nemusíš hned psát k ničemu! Neberu ti tvůj názor, ale přijde mi zbytečný psát hned negativní verdykt.
@koragg: to vubec nebylo negativni. proste mi tahle micro qwerty klavesnice prijde jako ustrel. jinak na ps 1 a 2 sem stravil tolik casu jako nikdo. neber me jako anti konzolistu, ale tenhle vyrobek je proste imho nesmysl
@Septic: na ps1,2 nebyl jedinej důvod (krom napsání nicku) mít klávesnici. Kdyby si měl možnost nějakou dobu mít PS3, zjistil bys, jak moc tuhle věcičku můžeš využít. Chatování, pojmenovávání souborů s fotkami, filmy, muzikou, rychlé psaní zpráv během čekání v lobby než začne další hra např v motorstormu bych to uvítal již mockrát .. no a hlavně v PS3 je plnohodnotný internetový prohlížeč stejně jako na compu a ve spojení s klávesnicí a myší je to docela "k něčemu" ;o)