Všechny komentáře k článku:Soutěž o nejoriginálnější počítačovou skříň

Ach ta čeština

Každý má právo na nějakou tu hrubku,tak newim co řešíte....

Možnosti
1 reakce
poslední 21. 8. 2008 17:31

Pro mě těch 5000 znaků je moc , bude to hromada chyb , uz jsem sehnal nejaky skrin ale nevím co budu psat :(