Všechny komentáře k článku:Soutěž o nejoriginálnější počítačovou skříň

Fotomontaze?

Dobry den,
docela by mne zajimalo jestli berete i fotomontaz jako zajimavy napad vyuziti skrine.
dekuji za odpoved

Možnosti
3 reakce
poslední 26. 8. 2008 13:57

Dobrý den, co přesně máte tou fontáží na mysli?

 

@Zdenek Pechar: treba vsazeni pocitace do nejake hry , filmu ...

 

@nightavanger: Dobrý den, podle mého názoru toto možné není.