Všechny komentáře k článku:Soutěž o nejoriginálnější počítačovou skříň
Casemodding
Uz me presly doby, kdy vsechno muselo svitit v tom a v tom odstinu, nejlepe jeste blikat do rytmu... Nez sem stihla neco takeho udelat, doslo mi, ze ty prachy, co bych utracela za veskere vychytavky, vrazim nekam jinam.. Lepci fungovat na osklive nadupane masine, nez na vystavni kalkulacce...
Ona nemusi byt oskliva, ale obycejnej design skrine co koupis postaci, souhlasim s tebou.
@SirIndy:
Souhlas se SirIndy
btw: ale neodsuzuju ani fajnsmerky co to umi maximalizovat a popohnat do jinych sfer :)
no já se svetelkové etape zivota radši vyhnul (i kdyz jeden čas mě to lákalo). Osobně zastávám radši jednodušší a elegantní design skříní) a jediný co "tuním" je ticho v mém počítači, což mě teda stálo taky nemalé peníze (cca 6500), ale jsem celkem spokojený :)Jinak co se designu týče, je dnes spousta hezkejch beden, ale většina má tu nevýhodu, že svůj design staví na otevíracích dvířkách, coz je sice hezké, ale velmi neúčelné. Proto jsem svou bednu zvolil bez této "vychytávky"Mám Thermaltake armor 8000 (bez průhledné bočnice)
@sam fisher: Mám na tebe otázku. Vím, že to nepatří do tohohle tématu, ale co jsi kupoval, že tě odhlučnění na pc vyšlo na 6500,-?Mám taky rád ticho a udělal jsem si ho, ale vyšlo mě to na 200,-. Samozřejmě je trošku slyšet, nepoužíval jsem ty materiály, který všude propagujou a nekoupil ani nějaký antivibrační podložky.... ale 6500... to tě buď okradli nebo sis kupoval VIP odhlučnění.
@tomaszustak: nechci odpovidat sam fishera ale vodni chlazeni je take boj proti hluku (teplote) a rozhodne ho nesezenes za 200 Kc
@tomaszustak: Jsem si odhlučňoval starej Eurocase, ale vodníka jsem nechtěl, takže jsem koupil tichý chladič na procák, obyč větráky, prodlužovačky a externí DVD, celý jsem to schoval za skříň tak, aby mohl proudit vzduch a celý to není naprosto vůbec slyšet. Pokud chcete fotky tak napište.
@valekjan: j rád bych viděl, jak to celkově vypadá.Pokud by jsi mohl, pošli mi pár těch fotek tom.zustak@seznam.cz díky
to ja se k tomuhle ,,fenomenu" blizim .. ale stejne to budu delat tak 3 roky nez budu spokojenej :-)