Všechny komentáře k článku:Soutěž o nejoriginálnější počítačovou skříň

Ceny ?

Pivo si dam radsej v bare a znacku Trust velmi nemusim. Nehovorim, ze su to nekvalitne vyrobky, ale kazdy ma svoje oblubene:) Ale dufam, ze sa najde dost ludi, ktori vytvoria nieco zaujimave. Mozno sa potom inspirujem :)

Možnosti
2 reakce
poslední 14. 8. 2008 14:14

taky si myslím že by mohlo být zajímavé z toho něco vytvořit!!doufám že mi to otec dovolí!!chtěla bych vyhrat ten výčep tak nevím proč na něj nadáváš!!každýmu se líbí něco jinýho

 

@marka45: nenadavam na vycap, len pisem ze si pivo dam radsej v bare :) Ak sa ti ceny pacia, smelo do toho. Ja si pockam na sutaz, kde budu trochu atraktivnejsie ceny :)