Všechny komentáře k článku:Soutěž o nejoriginálnější počítačovou skříň

GR8

Krasa,nejlepsi soutez na CZC,asi budu muset ozivit svuj modderskej smysl :D

Možnosti
1 reakce
poslední 5. 8. 2008 12:06

JJ vypadá to na pěknou další soutěž co na CZC zsae vidíme,snad bude tak bohatá jak ty předešlé soutěže,uvidíme jak se to vyvine.