Všechny komentáře k článku:Soutěž o nejoriginálnější počítačovou skříň

..

Dnes už tomu moc neholduju, ale nějaký ten pátek zpátky byly mé nejoblíbenější modifikace Borg Cube, Doom 3 casemod, HL2 mod, alien a matrix. Samozřejmě všechno rukama profíků :)
Ale to už jsou takový ty extrémní přestavby, spíš umění ...

Možnosti
1 reakce
poslední 12. 8. 2008 10:47

Modifikace Half-Life 2 se mi taky moc líbí, ale přiznejme si že to už není pro obyčejné "smrtelníky" jako jsem třeba já :)