Diskuze k článku:Soutěžte s DanceRadiem o hodnotné dárky - poslední šance
Nezajímavé ceny
Za tu námahu mi to ani nestojí,ceny za pár kaček a šance,že vyhrajete je hodně malá a ještě musíte poslat smsku (můj názor)
Jde jim jen o prachy
Jestli správně chápu: musím odeslat 4SMS (4 odpovědi) , každá po 9kč (soudím dle koncového čísla), to máme 36kč a to mě jen zařadí do slosování...
Jestli se téhle soutěže zúčastní aspon těch 1000lidí, tak si DANCE radio docela pěkně vydělá.
:o)
Ja se vam divim ze se tady nad tou soutezi rozcilujete :oD vsechny takovehle souteze pres sms (at uz v radiu nebo v televizi) jsou hlavne kvuli vydelku a ne aby se lidem zavdecili. Tady na to jednoznacne ukazuje potrebny pocet smsek a vyber vyher. Jinak taky mohli uvyst co to je presne za pipu pac takhle neni jednoznacny co to je presne za model a muzou pak kohokoliv oje.at. Ze zasady se takovychhle soutezi nezucastnuju at uz jde o souteze radiove, Superstarove ci z nejake uchylne vily.
Soutěž
Souhlasím s ostatníma,tato soutěž je fakt nepovedená a já se jí nezúčastním.Firmě Czech Computer se povedl Bonus klub a je vidět,že se jí
práce a starosti s klubem asi i vyplatí.(Vždyť kolik z nás každý den si prohlédne tyto stránky,pokecá s ostatníma a občas něco KOUPÍ-a o to tu jde)Soutěž s DanceRadiem není originální ani vtipná ani nemá zajímavé ceny.Firma spolupracovala na filmu "Kozy v příběhu".Tady bych viděl větší reklamní potenciál:)