Všechny komentáře k článku:Soutěžte s Danceradio.cz

Super snaha

Tak jak koukám další super ceny. Koukám, že asi rádio Dance spolupracuje s czechcomputerem. Nebo jde jen o reklamu? Jinak ta pípa vypadá nádherně. Bral bych ji na domací požívání :D

Možnosti
16 reakcí
poslední 27. 8. 2008 8:26

Stejnou muzes vyhrat ve fotosoutezi tady na CzC, kde mas daleko vyssi sanci na vyhru.

 

Tu pípu koupíš běžně za cca 4,5k, což není taková investice, pokud si chceš užívat "točené pivo" třeba u zahradní grilovačky ;)

 

@Kenny_CZ: Tak měl sem šanci se s touhle pípou setkat a fakt žádná sláva ! To si radši kupte pípu s chlazením,narážečku a malej kompresor a je to o něčem uplně jiným.Navíc ten soudek se docela špatně doplňuje,kdyby aspoň byl částečně průhlednej a šlo vidět kolik v sudu ještě zbejvá piva.

 

@Kenny_CZ: nebo u kompjůtru;)

 

@EvilSmurf: Dobrej nápad xD

 

Czech Computer dodává Dance radiu výpočetní techniku.

 

@santor: tak tak :) zde je to ofic.
http://www.danceradio.cz/info.jsp?name=o_radiu
"Veškerou výpočetní techniku, potřebnou pro provoz rádia dodává firma Czech Computer s.r.o. "

 

@DesSicated: dokud jsem to rádio ještě poslouchal, než se začali přibližovat Evropě 2, to bylo tak, že bylo czc hlavním sponzorem...

 

To je sranda, jak tu každý tipuje co má CZC a DR společného :-)
Nejlepší je "že asi rádio Dance spolupracuje s czechcomputerem." :-))Sladké tajemství pro tipující ;)
Dance rádio je CzechComputeru, respektive pana Josefa Matějky, majitele CZC. Stačí si to na webu DC přečíst.

 

co když tu pípu vyhraju a neni mě 18?

 

@p3pino: Kulový dostaneš :D

 

@p3pino: Tak to je dobrá otázka :D
ale myslim si že nebudou zjištovat kolik ti je let ;)

 

@DesSicated: Dobrý den,
pípu Vám předat můžeme, ale pivo ne, je potřeba být plnoletý.

 

@p3pino: Ti daj pípu a k tomu soudek sodovky.:D

 

@p3pino: tak jí věnuješ prvnímu kdo tě o ní z nás první požádá :)

 

@milanhulak: tak to jo