Všechny komentáře k článku:Soutěžte s Danceradio.cz

Super snaha

Tak jak koukám další super ceny. Koukám, že asi rádio Dance spolupracuje s czechcomputerem. Nebo jde jen o reklamu? Jinak ta pípa vypadá nádherně. Bral bych ji na domací požívání :D

 

@rehhi: Stejnou muzes vyhrat ve fotosoutezi tady na CzC, kde mas daleko vyssi sanci na vyhru.

 

@rehhi: Tu pípu koupíš běžně za cca 4,5k, což není taková investice, pokud si chceš užívat "točené pivo" třeba u zahradní grilovačky ;)

 

@Kenny_CZ: Tak měl sem šanci se s touhle pípou setkat a fakt žádná sláva ! To si radši kupte pípu s chlazením,narážečku a malej kompresor a je to o něčem uplně jiným.Navíc ten soudek se docela špatně doplňuje,kdyby aspoň byl částečně průhlednej a šlo vidět kolik v sudu ještě zbejvá piva.

 

@Kenny_CZ: nebo u kompjůtru;)

 

@EvilSmurf: Dobrej nápad xD

 

@rehhi: Czech Computer dodává Dance radiu výpočetní techniku.

 

@santor: tak tak :) zde je to ofic.
http://www.danceradio.cz/info.jsp?name=o_radiu
"Veškerou výpočetní techniku, potřebnou pro provoz rádia dodává firma Czech Computer s.r.o. "

 

@DesSicated: dokud jsem to rádio ještě poslouchal, než se začali přibližovat Evropě 2, to bylo tak, že bylo czc hlavním sponzorem...

 

@rehhi: To je sranda, jak tu každý tipuje co má CZC a DR společného :-)
Nejlepší je "že asi rádio Dance spolupracuje s czechcomputerem." :-))Sladké tajemství pro tipující ;)
Dance rádio je CzechComputeru, respektive pana Josefa Matějky, majitele CZC. Stačí si to na webu DC přečíst.

 

@rehhi: co když tu pípu vyhraju a neni mě 18?

 

@p3pino: Kulový dostaneš :D

 

@p3pino: Tak to je dobrá otázka :D
ale myslim si že nebudou zjištovat kolik ti je let ;)

 

@DesSicated: Dobrý den,
pípu Vám předat můžeme, ale pivo ne, je potřeba být plnoletý.

 

@p3pino: Ti daj pípu a k tomu soudek sodovky.:D

 

@p3pino: tak jí věnuješ prvnímu kdo tě o ní z nás první požádá :)

 

@milanhulak: tak to jo

 

Křišťálová lupa 2008

To jsem netušil že letošní ročník (2008) už skončil;) Nebo v otázce měl být spíše rok 2006?

 

@chares: podle me to bude rok 2007