Všechny komentáře k článku:Společnost LG se spojila s Formulí 1

:-)))

„Domníváme se, že vzrušení a emoce spojené s F1 se nevyrovná žádný jiný sport, my v LG pociťujeme stejné nadšení a energii“jak já zbožňuju tenhle styl mluvení:-) vždycky mě to hrozně pobaví a říkám si kolik času stráví marketing než podobnou s...čku vymyslí:-)))

Možnosti
1 reakce
poslední 30. 11. 2008 12:59

To víš, v PR pracují kreativní lidé :D Já se tomu vždycky směju taky :D