Všechny komentáře k článku:Společnost LG se spojila s Formulí 1

Reklama

Tak samozřejmě je to o reklamě a zviditelnění, otázku LG / PC jste si tu už vykomentovali, ale tak i tak, LG to přeju, protože když vemu mezi elektrem, jakou dělá reklamu SONY, PANASONIC, PHILLIPS ... LG mezi nima zaostává, až teď si tam asi uvědomili ... jako například poslední reklama na LG Scarlet. Přitom můžu s klidným svědomím říct, že LG, až ji každý vždy považoval za levnější elektro, výrobky jsou kvalitní a z vlastních zkušeností můžu určitě LG doporučit.
LCD k PC mam LG, mechaniku LG, v obyvaku komplet domaci kino+tv LG, max spokojenost :) Kdyz jsme kupovali kdysi davno DVD rekorder od SONY za 16 000, odeslo po 3 tydnech do reklamace a vratilo se s vymenou 3 vadnych soucastek. LG jede dodnes :)
Tak, dost reklamy :DD ale jako proste LG to preju, fandim tyhle znacce.

Možnosti