Všechny komentáře k článku:Stahování Windows 7 je časově omezeno

W7 + Notebook

Určitě si přečtěte toto, jsem opravdu mile překvapen jak tento systém skwele běží!!http://www.extranotebook.cz/windows-7-na-minibooku-rychlost-po-tydnu

Možnosti
5 reakcí
poslední 29. 1. 2009 5:49

Mohu potvrdit, já testuji W7 asi týden a jsem velmi spokojen. Troufám si tvrdit, že jak se MS nepovedla Vista, tak se jim povedly sedmičky.

 

@SirStumir: Ještě bych se chtěl zeptat na jednu maličkost. Jsou W7 v češtině?

 
Ověřený GEEK - level 3

@Guest: Windows 7 aktuálně nejsou v českém jazyce.

 

@BERNADIC: Ale samozřejmě budou. :D

 

@Guest: Testovací verze není v češtině, ostrá bude pochopitelně podporovat národní prostředí.