Všechny komentáře k článku:Šťastné a veselé Vánoce!

Šťastné a veselé!!!

Šťastné a veselé vánoce přeji Czc a Pf 2009 ještě lepší.:)

Možnosti
4 reakce
poslední 31. 12. 2008 8:34

jj jiste se vsetci tesime na novinky v Bonus klubu

 

@davidisko: jo, to se těšíme.. Už teď jsou tam moc pěkné věci..
Tak hodně štěstí do nového roku..

 

Také se připojuji s přáním toho nejlepšího do nového roku 2009 pro všechny lidičky, co zde nakupují a pro zaměstnance!

 

Hodně štěstí,zdraví a úspěchů v Novém roce ;) CzC hodně spokojených zákazníků a nám dobré ceny :)