Všechny komentáře k článku:Šťastné a veselé Vánoce!

Taky doufam, ze se kolousci nikde nezasekli...

.. a prijeli s hodne darkama. Timto bych chtel podekovat CZC za jejich sluzby v roce 2008, kde jsem utratil vetsinu svych prijmu, a zaroven poprat do noveho roku spokojenejsi stavajici zakiazniky a plno tech novych spokojenych. Zaroven ale take bych si pral, aby CZC neusnulo na vavrinech a i kdyz je hodnocen jako nejlepsi pocitacovy obchod, tak je stale co vylepsovat a verim v prijemne zmeny v roce 2009 =)

Možnosti