Všechny komentáře k článku:Šťastné a veselé Vánoce!
Štastné a veselé
Štastné a veselé vánoce všem bez rozdílu na rase pohlaví a věku a nový rok necht je lepsí než stávající.
Také přeji všem veselé vánoce,vedení no prostě všem s czc a jednu báseň pro všechny:Štěstí tomu, kdo ho nemá.
Lásku tomu, kdo je sám.
Zdraví všem, kdo nemocni jsou.
Něhu těm, co za krásou jdou.
Slepým sílu slunečních paprsků.
Opuštěným srdce, která pro ně budou bít.
A všem na Vánoce a v novém roce pocit,
že je krásné žít.
Šťastné a veselé všem:)
Zvonecek zacinkal, ozval se hlasek Kaprici pripluli, povol si pasek. Kaviar, sampanske, vseho mam spousty, jestli jsem napichlej, budu jist tousty. Vesele VanoceVše nejlepší a krásné prožití Vánoc ... ať už návštevníkům, tak ti zaměstnancům czc
@kolii: Preji vam do pristiho roku ve vasem pracovnim zivote hodne pekelne dobrych napadu, ktere vam prinesou dabelsky obrat, ze ktereho vam zustane po certech dobry zisk. Dale vam prejeme andelsky klid od financniho uradu a vasi konkurenci, tu at u vsech rohatych vezme cert. Krasne proziti vanocnich svatku a stastny Novy rok
Hezky napsané, taky přeji.