Všechny komentáře k článku:SteelSeries vydá herní periférie pro nadšence Warcraftu

Moc pekna mys...

Taky wow nehraju, ale ta mys vypada moc pekne...

Možnosti
11 reakcí
poslední 20. 10. 2008 12:51

ano souhlas uz sem ji nekde videl, ted nevim jestli crd, nebo pcworld. ale je opravdu hezka dost me zaujala.

 

To bych řek, dlouho mě neuchvátila žádná myš od doby MX revolution. Velice rád bych si ji vyzkoušel.

 

@faryna: pekna pekna ... jak se sni asi hraje CS? :)

 

@mys8: mys a podlozka to je jen 40%, ten zbytek je ve znalosti mapy, um se zbrani a stesti

 

@mys8: me by, jako zavisleho wowkare, zajimalo jak se s ni hraje wow...

 

@mys8: je pěkná což o to a jak jse s ní hraje CS nevím si ji kup a uvidíš z vlastní skušenosti lepší než od někoho jiného :)

 

Myš vypadá hezky, ale klávesnice vypadá spíš "vtipně". Pěkný dárek pro děti pod stromeček.. Ovšem tohle si pořídí jen blázniví nadšenci..:)

 

@DJ.Gumag: mohli by vyrobit i myši a klávasnice pro fanoušky ostatních herních šlágrů :-)

 

@DJ.Gumag: Hezky vypda, ale jde o to, jaka bude v praxi....?

 

Tak to je hustý.Já bych chtěl jenom tu myš.

 

99dolaru urco nezplatim za tohle,ale ja fat pekna...:)