Všechny komentáře k článku:SteelSeries vydá herní periférie pro nadšence Warcraftu

Bude mys na CZC?

Velice pekna myška, wow sice nehraju, ale to by nevadilo, ze?
Planuje se tedy jeli prodej zde na CZC?

Možnosti
6 reakcí
poslední 19. 10. 2008 17:50

WOW taky nehraju, ale neni to jen jedina odnos W3. Ja hraju DOTU a tuhle mysku bych si urcite tady na czc koupil, kdyby nebyla cena premrstena (tak do 2000). Moc se mi libi a jelikoz obcas zavitam na LANparty, tak skvely doplnek!

 

@_sova_: No tak W3 a DOTA je dneska celkem samozrejmost, neznami nikoho kdo by si to alespon nezkusil ;)

 

@Talsi: rekl bych zy tyto herni doplnky na czc budou .. snad !!!!!!!

 

@tomis.macek: Jestli tu bude tak si ji hned koupim.

 

@witch_king: No ja bych taky si ji koupil kdyby ji na CZC meli, ale jelikoz jde o limitovanou verzi tak nevim nevim a hlavne na oficialnich strankach stoji 90 eur

 

@witch_king: doufá, že bude. byl by to pěkný dárek k Vánocům pro syna!