Všechny komentáře k článku:SteelSeries vydá herní periférie pro nadšence Warcraftu

Cena

Pokud vas zajima neco vic jako mbne tady je odkaz na oficialni strankjy steelseries neni to nic lacinyho :(http://www.steelseries.com/teaser_heaven/add_to_basket/wow

Možnosti
3 reakce
poslední 20. 10. 2008 23:40

2.250,- plus poštovný cca 300,-. No 2.500,- za myš je solidní pálka.. ale vim kde půjdou sehnat docela levně.. takže to nemusim řešit, hádam, že jí schrastim tak pod dva litry. :) A stejně, radši si koupim starýho DeathAddera nebo novou ROCCAT Kone.

 

áále na peníze nehleď.. je to krásná myš, a těch tlačítek co má.. asi si jí objednám a ještě jednu kámošce k narozeninám :-)

 

@luqas: Koukám hned mínusko jsem dostal.. trošku bych se mohl ospravedlnit, kámoška hraje hodně WoW, takže by se jí to určitě šiklo, jen tak nazdařbůh bych jí to samozřejmě nekoupil. A k té ceně - na které jiné myšce máte 15 tlačítek.. navíc ta myška vypadá opravdu pěkně, a tenhle výrobce je doufám zárukou kvalitního materiálu.. myška je něco co máte v ruce pořád, tak ja bych si prostě tu radost udělal, jednou za čas :-)