Všechny komentáře k článku:Teac představil kapesní multimediální 8GB přehrávač za dva tisíce

MP3

je docela dobros ale tak normal no ! a ipod je draha potvora to bych na to nedal ty penoze co za to chcou !! tohle je v poho

Možnosti
2 reakce
poslední 19. 1. 2009 20:16

sice ipod je drahej ale hodne kvalitni. teac jsem mel a nebyl jsem moc spokojen. kdo kouka jenom na cenu je dobrej. za kvalitu i firmu si musite priplatit

 

@einstejn: Souhlasím s tím, že za kvalitu si člověk musí připlatit, ale zdaleka ne vždy znamená, že značka tu kvalitu zaručuje. Poslední dobou se mi hroutí i přístroje známých výrobců, jako kdyby se už nic nedělalo pořádně.