Všechny komentáře k článku:TEST Microsoft Sidewinder X8: Bezdrátová herní myška s kabelem

Myš

má hezkej desing myška jedna ušatá

Možnosti
4 reakce
poslední 16. 7. 2010 9:04

je pěkná celkem souhlasim

 

@jisekcoke: mě to přijde jako disignovej šmejd...za svýho A4Techa bych ji rozhodně nevyměnil...

 

@MatejkaJ: Všechny myši dneška vypadá dost podobně - pár tlačítek, kolečko (případně 2) a dole laser (nebo blue beam)...

 

@MatejkaJ: A co vás vede k tomu,že někdo by chtěl vyměnit X8 za takovej šmejd jako je A4tech?