Všechny komentáře k článku:TEST Microsoft Sidewinder X8: Bezdrátová herní myška s kabelem
Zajimava technologie
ten bluetrack je vcelku zajimavej, uz vi nekdo i nejaky jiny vyrobce, kteri se o to zajimaji ? (konkretne jsem si oblibil A4Tech :) )
Je to jednoznačně zajímavá technologie. Asi nebudu jediný,když řeknu,že Microsoft není zrovna moje oblíbená společnost,ale navzdory tomu jim opravdu musím uznat zásluhy. A o téhle myšce fakt přemýšlím. Můj Genius už trochu dodělává,a tohle by byl velice kvalitní nástupce.
@Vladimir Pesta: Asi máš nějakou levnější Geniusku, tak se nejdřív mrkni na cenu. Jinak skočíš jako kolega výš u A4tech. :)
A4 tech maji poslední dobou velice zajímavý desing a sedí dobře do ruky. Já osobně vlastním roccat kone a na jinou myš už ani nešáhnu.
@Absurditus: Ano, to máš pravdu neustále mají nějaké nové myšky... ale když jsi oblíbíš jednu tak neznamená že nesáhneš po jiné např. Razer také kvalita a špička ;)