Všechny komentáře k článku:TEST Microsoft Sidewinder X8: Bezdrátová herní myška s kabelem

Vypadá kvalitně

Myš vypadá kvalitně a netradičně, místy však přeumělkovaně :)bojím se například, aby na onom kolečku spocený prst neujížděl a navíc celkově působí hranatě, možná jen postřeh od někoho, kdo je zvyklí na tradiční zaoblenou ergonomii Logitechu.Ikdyž pravda, třeba taková G9 taky neni úplně kulatá. Každopádně s údivem hledím na ten zadní difusor, přemýšlím, jestli je díky němu myš lehčí, nebo líp drží na vozovce :D

Možnosti
3 reakce
poslední 19. 2. 2009 17:04

Po delší době zase zajímavá myš :) ale počkám si na recenze od uživatelů až bude...

 

xxx

 

Vypadá dobře, ale kdo ví jak je to doopravdy, raději počkám pár týdnů a uvidíme zda koupit či ne