Všechny komentáře k článku:TEST Microsoft Sidewinder X8: Bezdrátová herní myška s kabelem

Hmm

docela zajmave jak tak koukam nemusi byt spatna no zalezi jak koumu sedne no ! je to jen o prispusobeni se no ! kazdej ma svuj vkus

Možnosti
4 reakce
poslední 27. 2. 2009 8:51

je to docela pekny kus ale zustanu verny sve G5.

 

@einstejn: Ta modrá je pěkná.

 

@einstejn: Asi tak nějak.Jde vidět jak se Microsoft snaží a klidně jen tak dál,ale taky zůstanu a budu věrné firmě Logitech(MX518 D.K.)

 

@michal tomastik: jak již bylo řečeno, co člověk to jiný názor a jiný vkus, někomu sedne někomu ne. Mě se třeba moc nelíbí