Všechny komentáře k článku:Thermaltake překvapuje s kompresorem chlazenou skříní

Slabý, bude to o ničem

Samozřejmě záleží na ceně a potřebách konkrétního uživatele, ale jako kompresorové chlazení to bude o ničem. Pořádné sériově dělané kompresorové chlazení vypadá takhle: http://www.svethardware.cz/art_doc-3105E4EE3C86953AC12570B000660617.html A pak jsou ještě nějaké hodně crazy home made, které teplotu tlačí ještě níž.

Možnosti