Všechny komentáře k článku:Thermaltake překvapuje s kompresorem chlazenou skříní

Chlazeni

skrin i chlazeni vypada fakt pekne, doufejme ze se to bude dat koupit i pro amd. jenom by me zajimalo jake jsou provozni teploty

Možnosti
1 reakce
poslední 24. 9. 2008 16:32

myslím že budou nízké