Všechny komentáře k článku:Thermaltake překvapuje s kompresorem chlazenou skříní

VYkuchali lednici

"Nápad je to vcelku jednoduchý, ale jeho realizace zabrala několik let. Celý nápad pochází z chladicích systémů, které se používají jako klimatizace ve velkých budovách, hotelech, nemocnicích, divadlech, restauracích a automobilech." U tohohle sem se fakt smál...několik let vyvíjeli jak kompresorem chladit dvě místa ve skříni. Kdyby vykuchali lednici a prochusi pohráli a pak na to flákli svou nálepku tak to maj rychlejš. Hlavně si ale nejsem jistej jestli je to nějak tichý. Ony totiž ledničky maj kompíky dost tichý ale ani tak to na 24/7 běh PC neni a hlavně kompresory se stářim řvou čím dál víc...No do skříně šoupnout autobaterku a na čipy fláknout Peltiérovy články, na ně chladič ze 120 a super chlazení za pár korun je na světě...už jen se donutit to koupit, svařit, odladit...

Možnosti