Všechny komentáře k článku:Thermaltake vydává novou počítačovou skříň V9

Okopírovaný Antec 900

Porovnejte si linie této skříně s originálem:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55226
A jak, již bylo řečeno, disky napříč silně kazí proudění vzduchu :-(((((

Možnosti
6 reakcí
poslední 30. 8. 2008 17:43

Přesně tak, první co mě napadlo bylo "a není to Antec?!" :-D

 

@crtec: Přesně tak, taky mě to hned plesko do očí. Thermalake už prostě neví co dál.

 

@Atina: vypadaji stejne. thermaltake by mohl prijit s necim novym a ne kopirovat.

 

@einstejn: kopie a mizerna. uz podle obrazku se ten Antec poved vic. Ten kos na disky od TT je tragedie :-D

 

@gullman: TT dělá jako obvykle.. kopie a předražené šmejdy. :) Jen tak dál, třeba i časem zkrachujou.. (spíš přání, to se asi nestane).

 

@YMIR: Mohu se zeptat kolik skříní od TT jste, kdy měl že jste tak kritický. Osobně vlastním Xaser VI a je to skvělá skříň(snad až na ten krit předních usb a ne úplně povedený uchycení karet). Když si vzpomenu na velice povedeno skříň Tsunami případně jiné skříně série Xaser tak těch šmejdů tam zas tolik neni. To že nepatří k nejlevnějším je pravda. A už vůbec nechápu proč si přejete její krach. To snad pracujete v konkurenční společnosti?