Všechny komentáře k článku:TIP pro vás: Kdo koupí, neprohloupí

Dotaz

Mam dotaz na tu ledničku do USB.Jak velká plechovka se do ní vejde ? třetinka nebo pulitrovka ? Aby se do toho nevešla jenom plechovka od coca coly za 9,- to bych si tam potom nemoch chladit pivo.

Možnosti
5 reakcí
poslední 7. 8. 2008 23:15

tak si kup tohle:
http://www.staropramen.cz/pp/jnp/cz/coolkeg/index.html?windows-1250
:D

 

@vity2: to je malý... sedmej schod je sedmej schod..

 

@kinmen: Přesně tak, pivo se dicky chladilo několik dní na sedmém schodu. Tím se zvýšila jeho chut. Jen opravdoví barbaři to chladí na rychlo ... pak to taky tak chutná :(

 

@ch_o_s_e: barbaři to vymysleli
barbaři si to zchladí