Všechny komentáře k článku:TIP pro vás: Kdo koupí, neprohloupí

Dark Knight edice

Edice s logem temného rytíře je moc pěkná a světe div se, cenový rozdíl jen několik desetikorun :-)

Možnosti
5 reakcí
poslední 4. 9. 2008 14:03

vypada fakt pekne, zacinam o ni uvazovat

 

@einstejn: MX518 uz je docela dost stary model...

 

@L.Holota: A? Pokud je výrobek dostatečně kvalitní, prodává se mnoho let, co je na tom divnýho?

 

vyzerá naozaj velmi dobre hoci na prvý pohlad som myslela že slúži na niečo iné ale je fakt pekný

 

Já bych si dokázal představit daleko působivější design s logem batmana. Taková nálepka nic moc. Pr mě to působí jako pěst na oko- udělat na černé myši bílé pozadí, aby byl vidět černý obrázek.