Všechny komentáře k článku:TIP pro vás: Kdo koupí, neprohloupí
MSI je novinka?
Že by MSI WIND byl novinka v nabídce, tak to fakt nevím ... je tu dost dlouho a dostupnost sice není valná, ale budiž. Asi to je tím, že je v tom 120 GB HDD, už jsem ale viděl EEE PC 1000H s 160 GB ... tak jsem zvědav na souboj - sám mám EEE PC 1000H s 80 GB HDD za 10,8k, ale ted jsem ho viděl prodávat o litr levněji - je dáno pádem cen v USA.
@Milan Krejčík:
Dobrý den.
V článku je pojednáváno o modelu, který byl do nabídky našeho obchodu zařazen 2.9.2008, viz.:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=58828
Uvedený notebook je v našem obchodě již skladem.
Přeji hezký den
Miloslav Fišer
Dark Knight edice
Edice s logem temného rytíře je moc pěkná a světe div se, cenový rozdíl jen několik desetikorun :-)
@mervart: vyzerá naozaj velmi dobre hoci na prvý pohlad som myslela že slúži na niečo iné ale je fakt pekný
@mervart: Já bych si dokázal představit daleko působivější design s logem batmana. Taková nálepka nic moc. Pr mě to působí jako pěst na oko- udělat na černé myši bílé pozadí, aby byl vidět černý obrázek.
MSI a Linux
"To dalo vzniknout velmi kompaktnímu přístroji, kterému nechybí rychlost ani moderní operační systém." - Měli by jste si opravit odkaz na notebook na: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55705 Pokud tedy nepovažujete sedm let staré windows za moderní...
Batohy Targus
Kolega v práci si jej čerstvě pořídil a musím říct, že se mi opravdu líbí. Jak materiálem a zpracováním, tak svým šmrncovním designem. Ale ty dva nahoře jsou dost pouťové, vystavil bych jiný. Zkusím se dohodnout a nafotit něco.
@miksm: Dobrý den. Targus se opravdu řadí mezi velmi vynikající batohy pro notebook. Svou kvalitou zpracování a také zajímavým řešením kapes, dávají batohu vždy něco navíc.
@miksm: No, trošku více strohý design by opravdu neuškodil. Ty vzory co tam jsou opravdu takové spíše "dětské", jinak kvalita výborná, a TIP označení si rozhodně zaslouží.