Všechny komentáře k článku:TIP pro vás: Nejzajímavější novinky Czech Computeru

Plazma forever

Dlouho sem se rozhodoval jestli plazmu nebo lcd.vidim ze vetsina o tom tu vi pekny prt a zije jeste v case kdysi pred 3rokama.Jaky primotom proboha ctete spotrebu plazma ma spotrebu na cerne a bile meni se ale prikon je treba 230W LCd v te uhloprice 94cm ma treba 160W jenze lcd ma spotrebu furt stejnou u plazmy to lice v zavisloti cerna a bila a jake rozliseni.takze spotreba pritom u plazmy jen o trochu vyssi.potom taky ten obraz mam tohoto panasonica akorat plazmu 10 generace a obraz super.mame tady analog kablovku a obraz je dost peknej pri sledovani dvd uplne nej. pri sledovani trebas hokeju nebo sportu taky ok nevim byl sem u kamosa kerej ma lcd a nic moc teda furt se cosi mazalo a rozostrovalo.U me jednoznacne vyhrava plazma.Uz nezijte v tech dobach kdy plazmy stali za prt.Chce to jen cist

Možnosti
1 reakce
poslední 12. 10. 2008 11:13

Plně souhlasím s tím, co jsi napsal. Akorát s nadpiskem "plazma forever" ne. Kvalitní FullHD projektor poskytne určitě lepší zážitek z filmu, než sebelepší plazma. Resp. ten zážitek bude trochu jiný, přeci jen úhlopříčka třeba 2,4 m je dvakrát větší.