Všechny komentáře k článku:TomTom ocenil českého rekordmana v počtu mapových oprav

Jsou to ubožáci

Nedávno jsem se ptal, kdy že to dostanu nějakou tu aktualizaci přez TomTom home, protože jsem měl mít roční podporu a za celej rok se mi nic nestáhlo. Dostal jsem výsměšnou odpověď, ať si koupím novou mapu za dva litry. Jak jistě snadno nahlédnete, moje příští navigace nebude ani Tom ani Tom. Ať si to nabuší třeba do trenek lempli líní.

Možnosti