Všechny komentáře k článku:TomTom ocenil českého rekordmana v počtu mapových oprav
Aktualizaci provádí zákazníci?
No moment, takže zákazníci opravují chyby, Tomtom pak tyhle opravy prodává jako aktualizace?
to maš jako s Windows 7,stahneš zdarma nedodelanej system a uživatelé potom zaznamenavají chyby ...
Co je za problém v tom, že se zákazník může dobrovolně podílet na vylepšování nečeho co sám používá a co využije? Podle mého to je vynikající nápad od TomToma, než čekat až do ulice "na konci světa" přijede někdo z TomToma nebo TeleAtlasu tak to místo opravím sám a aktualizace se dočkám (po ověření) dříve.
dejv
@DEJVIDEK: Mně to taky připadá bezva nápad a vlastně bezva služba, jen si tak trochu doufám, že se ty opravy zákazníků nějak ověřují. Taky ne všechno, co uživatel považuje za chybu, chybou skutečně je.