Všechny komentáře k článku:TomTom ocenil českého rekordmana v počtu mapových oprav

Hmmmm

Hmmmm tak to jsem teda na lopatě.... mám takový ocit, že za aktivitu tady na CZC webu odměňuje společnost tedy daleko zajímavěji a šťedřeji. Když už chtěli zveřejňovat, že někoho odměnili, tak mu mohli dát něco fakt zásadního, nebo o tom měli raději mlčet. Myšlenka neustálých oprav mapové databáze je bezvadná, také je bezvadné, že uživatelé mohou přispět, ale pokud jdou s něčím takovým na veřejnost, tak to mohlo mít větší lesk.

Možnosti