Všechny komentáře k článku:TomTom ocenil českého rekordmana v počtu mapových oprav

Dárkový certifikát

Osobně bych jej teda odměnil štědřeji než jenom ročním předplatným, přeci jenom 600 oprav za rok je docela hodně a myslím že tím TomTomu hodně pomáhá...

Možnosti
17 reakcí
poslední 19. 1. 2009 11:22

ja myslim že lepší než drátem do oka :) Nekdo se muze snazit a nedostane vubec nic

 

@mgiel: Jasny, ale jaka je cena takovehoto certifikatu? znovuzakoupeni map ktere jiz mate (tak se rika u tomtomu aktualizace=znovu koupit)
cena u zakladniho TomTom One je cca 3000. U rady 9XX samozrejme daleko vic, ale clovek ktery jezdi po statech (aktualni mapu napr USA potrebuje) neaktualizuje mapy CR.
--------------
secteno, podrtzeno-takto velky papir s potiskem mozna stal temer stejne jako cena vyherci :)

 

Mas pravdu ze by mu mohli dat trosku vice, on jim skoro zdamra pomaha vylepsit jejich produkt ktery potom TomTom prodava a ma z toho zisk

 

@psindel: dá se říct, že ten pán je hodně špatně placenej brigádník firmy tomtom. Na druhou stranu se musí nechat, že lze mapy takto upravovat - je plno software, který změny neumožňuje.

 

Mno to se tedy TomTom moc nevyznamenal, prijde mi to jako vysmech takovym zpusobem odmenit aktivniho uzivatele, ktery se snazi jejich produkt zdokonalit, ........ respektive mapove podklady. Ale co uz nezbyva nez podekavat DIKY PANE PRCHAL :-)

 

Tak to je hodne uboha odmena. Ten pan by mel dostat zdarma update aspon tak na 10 let.

 

tiez sa divim. CZC odmenuje rozhodne lepsie svojim bonus klubom

 

Však se také usmívá značně rozpačitě, určitě se musel hodně přemáhat :D

 

@KRAUSP: Já bych se také musel přemáhat, přece jenom oproti tomu kolik TOMtom na těch navigacích vydělá je tohle ubohé až směšné...

 

Ani jsem nevěděl, že vůbec nějaké roční předplatné map existuje. Nicméně pokud ten pan výherce ty mapy tak využívá tak to asi ocení i když se vážně nepředali...

 

@Vojtěch Veleba: Mimochodem: Služba Map Update Service je dostupná všem zákazníkům TomTom za čtvrtletní poplatek ve výši 9,95 Euro. Takže dostal něco přes 800 korun.

 

@Vojtěch Veleba: Dobry plan Tom Tom :D Daji mu na rok aktualizace zdarma, aby pro ne mel zadarmo opet co opravovat! 5 nebo 10 let zdarma nemohou riskovat preci.. co kdyby uz druhym rokem prestal opravy delat..! :P vycuranost nezna mezi..bravo :D

 

@barakoas: Přesně tak, je to až k nevíře, jak takový gigant může nabídnout roční předplatné, když udělal takovou praci. Příjde mi to spíše jako výsměch :(

 

@barakoas: Jenže kdo dneska muže vědět, že zítra bude ještě existovat, delet let je velký risk. ;-)

 

Vidím to stejně, roční předplatné je dle mého názoru za takovou práci poměrně málo. Pro někoho, kdo by si ten udpate stejně zaplatil to navíc nepřinese nic extra. Víceletá podpora už by byla zajímavější, nebo nějaká speciální výhoda. Tak i tak se jedná o pěkné gesto, v mnohých případech by si toho společnost ani nevšimla :)

 

@DashDash: Tak za tolik oprav bych teda čekal mnohem víc než jen roční předplatné. To se teda moc neukázali. Mohli mu klidně dát předplatné na 10 let, ale tohle co mu dali je k smíchu za tolik práce co pro ně udělal.

 

jo taky me to pobavilo, ale pán vypadá nadšeně asi se mu cena moc libi