Všechny komentáře k článku:Toshiba představuje nový notebook s WiMAX

Grafiku proč?

proč lepší grafiku co byste sní na 13,3" displeji dělali??? a navíc by hned více žrala a vydávala teplo a tím pádem i vyšší hluk... tedy do takovýchto notebooku dávat lepší Gk je hloupost...

Možnosti
2 reakce
poslední 20. 10. 2008 8:41

Aby si mohli pořádně zamachrovat :)
Ale vážně, třeba si ještě myslí, že notebooky jsou na hry to nejlepší :D

 

@hawkes: Určitě nejsou to nejlepší, ale někdo si třeba rád zahraje a nemusí kvůli tomu mít nabušenej desktop...