Všechny komentáře k článku:Toshiba představuje nový notebook s WiMAX

Bohužel...

Je hezké, co se všechno vymýšlí,ale nám je z toho většina na nic :o( troufnu si říct, že 60% WiFi v ČR je nestabilních, musel by být vysílač na každém stromě a rohu,aby byl signál lepší... Česká Republika je vždy s něčím pozadu, i ty pokusy o Invex, který je rok od roku trapnější a stojí běžněho čecha čtvrt výplaty (když bydlí mimo Brno....)Hlavně že jsme nejdražší, benzín, pečivo....

Možnosti