Všechny komentáře k článku:Třetí ročník ankety Křišťálová Lupa 2008 právě startuje
Sice nejste vzdy nejlevnejsi
ale me se tady libi je to tady prehledny a ne jak u mimozemstanu kde je to strasne neprehledny
Ale na druhou stranu nejsou ani nejdrazsi, jinak krom spickoveho webu (podle me nejlepsi ze vsech obachodu s hardwarem) maji dobrou zakaznickou podporu a asi nejrozsahlejs diskuze u produktu (coz se hodi kuli onformacim a poznatkum s produktem). CzC je pro me obchod cislo 1 :)
@4ntr@x: Máš naprostou pravdu a mohu říct,že po místní masně je pro mne CzC obchod č.1!Proto má můj hlas :)))
@montini: A jak na to ted z5tne koukam, zapomel jsem se zminit o skvele veci bonusklub, mam od tam tud skvelou "neprustrelnou" flashku s vyrytym logem CzC, na klicich vypada hezky a nikdo v okoli ji s logem nema :). Casem poridim i hrnecek, at vsichni vidi kde nakupuju.