Všechny komentáře k článku:Třetí ročník ankety Křišťálová Lupa 2008 právě startuje

Sice nejste vzdy nejlevnejsi

ale me se tady libi je to tady prehledny a ne jak u mimozemstanu kde je to strasne neprehledny

Možnosti
5 reakcí
poslední 18. 8. 2008 17:52

Ale na druhou stranu nejsou ani nejdrazsi, jinak krom spickoveho webu (podle me nejlepsi ze vsech obachodu s hardwarem) maji dobrou zakaznickou podporu a asi nejrozsahlejs diskuze u produktu (coz se hodi kuli onformacim a poznatkum s produktem). CzC je pro me obchod cislo 1 :)

 

@4ntr@x: Máš naprostou pravdu a mohu říct,že po místní masně je pro mne CzC obchod č.1!Proto má můj hlas :)))

 

@montini: A jak na to ted z5tne koukam, zapomel jsem se zminit o skvele veci bonusklub, mam od tam tud skvelou "neprustrelnou" flashku s vyrytym logem CzC, na klicich vypada hezky a nikdo v okoli ji s logem nema :). Casem poridim i hrnecek, at vsichni vidi kde nakupuju.

 

@4ntr@x: Mě se moc líbí ta čepice INTEL, ať lidi vidí CO nakupuju :)

 

@mtmccox: já bych zas hned bral ten "křivák" ze švýcarska.To bych byl mezi hřibaři coolman