Všechny komentáře k článku:Třetí ročník ankety Křišťálová Lupa 2008 právě startuje
Nominace
již máte můj nominační hlas a zaručeně budu hlasova pro Vás
Taky jsem uz hlasoval ... czc je pro me spicka v e-shopu s pc :-)
@gnukleus: Plně s váma souhlasím. Jako tento web se vážně povedl. Hlavně jak je přehledný vše najdete. U konkurentů, který maj pdoobný e-shopy setomuto vyrovná málokdo a to stačí tak málo. V jednoduchosti je síla
@SirIndy: Tak tak, nikde jinde na internetu nenakupuju... podle mě je czc the best, proto má také mou nominaci.
@solinek: Hlavně čím si mě Czechcomputer dostal je cenama a hlavně taky vše skoro dostupný na skladě nebo dovezou za pár dní. Taky sčím jsem se nikdy nesetkal nebo nikde tedy je reklamace. Většinou vám danný zboří rovnou vymění a nečekáte jako u konkurence třeba měsíc než vám to opraví nebo daj nový,
@Waros: taky jsem vám dal hlas. CZC je rozhodně nejlepší e-shop co znám a hodně se mi líbí přehlednost stránek, dikuze atd... díky tomu tady trávím každý den nějaký ten čas :) jinak by mohlo byt zajímavy dat sem nějaky počítadlo návštěv :D docela by mně zajímalo kolik sem chodí denně lidí... nedovedu to ani odhadnout :)