Všechny komentáře k článku:Třetí ročník ankety Křišťálová Lupa 2008 právě startuje

Nominace

již máte můj nominační hlas a zaručeně budu hlasova pro Vás

Možnosti
17 reakcí
poslední 24. 11. 2008 17:52

Taky jsem uz hlasoval ... czc je pro me spicka v e-shopu s pc :-)

 

@kolii: JJ takz jsem nominoval a oprávněně Vám moje nominace patří :)

 

@gnukleus: Plně s váma souhlasím. Jako tento web se vážně povedl. Hlavně jak je přehledný vše najdete. U konkurentů, který maj pdoobný e-shopy setomuto vyrovná málokdo a to stačí tak málo. V jednoduchosti je síla

 

@rehhi: Opět souhlasím, web je super, skvělé fóra, přehledné položky. Máte mou nominaci.

 

@ComManMis: Moji take, CzC je jediny shop, na ktery se mohu 100% spolehnout...

 

@SirIndy: Tak tak... CZC jsem také nominoval

 

@chares: jojo, uz je tam +)

 

@SirIndy: Tak tak, nikde jinde na internetu nenakupuju... podle mě je czc the best, proto má také mou nominaci.

 

@Bobiman: Jaký jiný e-shop je lepší než CZC? Žádný. Takže jasná volba!

 

@solinek: Hlavně čím si mě Czechcomputer dostal je cenama a hlavně taky vše skoro dostupný na skladě nebo dovezou za pár dní. Taky sčím jsem se nikdy nesetkal nebo nikde tedy je reklamace. Většinou vám danný zboří rovnou vymění a nečekáte jako u konkurence třeba měsíc než vám to opraví nebo daj nový,

 

@SirIndy: také jsem nominoval jsem moc spokojený s dobrou kvalitou

 

@Waros: taky jsem vám dal hlas. CZC je rozhodně nejlepší e-shop co znám a hodně se mi líbí přehlednost stránek, dikuze atd... díky tomu tady trávím každý den nějaký ten čas :) jinak by mohlo byt zajímavy dat sem nějaky počítadlo návštěv :D docela by mně zajímalo kolik sem chodí denně lidí... nedovedu to ani odhadnout :)

 

@mikihans: To je opravdu dobrý nápad co Vy na to CZC počítadlo ano či ne???

 

@petrikp: http://toplist.cz/hardwareToto ti nestaci???

 

@SirIndy: jenže každý o to mneví a to počítadlo by fakt bylo vhodné

 

@veteran13: i bez počítadla je to tu Super,taky už jsem nominoval

 

@veteran13: jj bylo lepsi zobrazit i pocitadla