Všechny komentáře k článku:Tvůrce "Dooma" alias John Carmack plánuje další herní pecku

Az bude tak bude

Buh vi co a jak jeste bude... Uz sem taky slysel ze doom3 na tom a tom pojede, pak zas ze ne... nejlepsi bude si pockat..jen uz aby to bylo.To cekani je desny.. A hlavne jak se mluvi o ty novy hre, chtelo by to uz taky neco trochu novyho. Vsechny "doomovky" sou na jedno brdo akorat zbrane maji jiny obrazky.. uz je to docela nuda :o(

Možnosti